0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Аспаркам 10мл №10 ампулы
Аспаркам 10мл №10 ампулы

Аспаркам 10мл №10 ампулы

56.00 грн.

Есть в наличии

Фармак ОАО (Украина, Киев)

QR Code:

Подробности

Аспаркам-Фармак (Asparcam)


Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина;

Склад: 1 мл розчину містить 0,04 г магнію аспарагінату безводного (0,00337 г магнію) і 0,0452 г калію аспарагінату безводного (0,01 г калію);

допоміжні речовини: сорбіт 0,05 г, вода для ін'єкцій до 1 мл.

Форма випуску

Розчин для ін'єкцій.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що регулюють метаболічні процеси. Препарати калію і магнію. ATC A12C C55.

Фармакологічні властивості

Аспаркам-Фармак відноситься до лікарських засобів, які регулюють метаболічні процеси. Механізм дії пов'язаний із роллю аспарагінату як переносника іонів магнію і калію у внутрішньоклітинний простір і участю його в метаболічних процесах. Таким чином, Аспаркам-Фармак усуває дисбаланс електролітів, знижує збудливість і провідність міокарда (помірний антиаритмічний ефект).

Показання для застосування

Аспаркам-Фармак призначають при гіпокаліємії і гіпомагніємії; як допоміжний засіб при хронічній недостатності кровообігу, ішемічній хворобі серця, шокових станах різного генезу. Призначають також при порушеннях ритму серця, обумовлених дефіцитом калію і магнію в організмі, а також несприйнятливістю чи токсичною дією препаратів наперстянки, шлуночковою екстрасистолією, яка недавно виникла, пароксизмах мерехтіння передсердь.

При поєднанні атріовентрикулярної блокади з порушенням ритму серця препарат не призначають.

Спосіб застосування та дози

Аспаркам-Фармак вводять внутрішньовенно крапельно або за допомогою дозуючого пристрою типу Інфузомат , або внутрішньовенно струминно (повільно). Для внутрішньовенної інфузії вміст 12 ампул по 10 мл або 24 ампул по 5 мл розбавляють в 100200 мл стерильного 0,9% розчину натрію хлориду або 5% розчину глюкози. Внутрішньовенно крапельно дорослим вводять із швидкістю 25 крапель за 1 хвилину по 1020 мл 12 рази на день. При струминному внутрішньовенному введенні вміст 1 ампули по 10 мл або 2 ампул по 5 мл розбавляють в 20 мл стерильного 0,9% розчину натрію хлориду або 5% розчину глюкози і вводять не швидше 5 мл за 1 хвилину. Тривалість лікування Аспаркамом-Фармак визначається лікарем і становить, в середньому, 810 днів.

Побічна дія

З боку серцево-судинної системи можливі порушення провідності міокарда, запаморочення; в одиничних випадках при внутрішньовенному введенні парадоксальна реакція у вигляді збільшення числа екстрасистол. З боку травного тракту можливі нудота, неприємні відчуття в епігастрії (при холециститі та анацидному гастриті). Ці явища звичайно проходять при зменшенні дози препарату.

Протипоказання

Гостра та хронічна ниркова недостатність, гіперкаліємія, гіпермагніємія, порушення атріовентрикулярної провідності ІІ-ІІІ ст, тяжкі форми міастенії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні Аспаркаму-Фармак з калійзберігаючими діуретиками або інгібіторами АПФ підвищується ризик розвитку гіперкаліємії (в цьому випадку необхідно контролювати рівень калію в плазмі крові). Аспаркам-Фармак знижує чутливість до серцевих глікозидів.

Передозування

При швидкому струминному введенні або при введенні препарату в дозах, що значно перевищують терапевтичні, розвивається гіперкаліємія та гіпермагніємія, що проявляється почервонінням обличчя, спрагою, артеріальною гіпотензією, порушеннями нервово-м'язової передачі, пригніченням дихального центру, аритміями, судомами. В цьому випадку вводять кальцію глюконат або кальцію хлорид 10% 10 40 мл (в залежності від тяжкості передозування), проводять заходи по підтриманню дихання та гемодинаміки, симптоматичну терапію. У випадку тяжкого отруєння при недостатній ефективності перерахованих заходів показане проведення гемодіалізу.

Особливості застосування

Увага! При швидкому внутрішньовенному введенні може розвиватися гіперкаліємія і гіпермагніємія з виникненням загрозливих для життя пацієнта аритмій, тому швидке внутрішньовенне введення препарату протипоказане!

За наявності показань препарат можна застосовувати під час вагітності та в період годування груддю. У разі необхідності лікування Аспаркамом-Фармак можна поєднувати із застосуванням строфантину та препаратів наперстянки.

Умови та термін зберігання

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі. Термін придатності 2 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 5 або 10 ампул по 5, 10 або 20 мл в картонній пачці.

Дополнительная информация

Препарат Аспаркам
Производитель Фармак ОАО (Украина, Киев)
Вид товара RX - Рецептурный
Количество в упаковке 10
Форма выпуска Ампулы
Действующее вещество Магния Аспарагинат
Код мориона 24717

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Цена
Оценка
Качество