0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Диоксидин 1% 10мл №10 ампулы
Диоксидин 1% 10мл №10 ампулы

Диоксидин 1% 10мл №10 ампулы

302.00 грн.

Есть в наличии

Фармак ОАО (Украина, Киев)

QR Code:

Подробности

Діоксидин (Dioxidinum)


Загальна характеристика

Міжнародна та хімічна назви: Dioxydine; 2,3 Ді(гідроксиметил)хіноксалін 1,4 діоксид;

Основні фізико-хімічні властивості: прозора, зеленкувато-жовта рідина;

Склад: 1 мл розчину містить діоксидину в перерахуванні на 100% речовину 10 мг;

допоміжні речовини: вода для ін'єкцій.

Форма випуску

Розчин.

Фармакотерапевтична група

Антибактеріальні засоби. Код АТС J01X X08.

Фармакологічні властивості

Діоксидин антибактеріальний препарат широкого спектра дії. Виявляє активність при інфекціях, спричинених вульгарним протеєм, синьогнійною паличкою, паличкою Фрідлендера, кишковою та дизентерійною паличками, сальмонелами, стафілококами, стрептококами, патогенними анаеробами, включаючи збудників газової гангрени. Ефективний відносно штамів бактерій, резистентних до антибіотиків, сульфаніламідів, нітрофуранів та інших препаратів. Не виявляє місцевоподразнюючої дії.

Показання для застосування

Гнійно-запальні процеси різної локалізації: гнійні плеврити, емпіема плеври, абсцес легенів, перитоніт, цистит, рани з глибокими порожнинами, абсцеси м'яких тканин, флегмони, післяопераційні рани сечо- та жовчовидільних шляхів, а також застосовується для профілактики інфекційних ускладнень після катетеризації сечового міхура.

Спосіб застосування та дози

Діоксидин призначають тільки дорослим! Перед початком курсу лікування проводять пробу на переносимість препарату, для чого вводять в порожнину 10 мл 1% розчину. При відсутності протягом 36 год побічних явищ (запаморочення, ознобу, підвищення температури тіла) починають курсове лікування. Вводять розчин у порожнину через дренажну трубку, катетер або шприц звичайно 1050 мл 1% розчину. Максимальна добова доза становить 70 мл 1% розчину. Застосовують 1 або 2 рази на добу (не перевищуючи добової дози 70 мл 1% розчину). Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання та сприйнятливості терапії. При гарній сприйнятливості курс може тривати 3 тижні та більше. За необхідності курс лікування повторюють через 11,5 міс.

Застосовують також місцево, накладаючи на ранову поверхню пов'язки, змочені 1% розчином.

Побічна дія

Алергічні реакції. При появі побічних реакцій слід зменшити дозу, призначити антигістамінні препарати, а при необхідності припинити застосування діоксидину.

Протипоказання

Індивідуальна несприятливісь препарату, наявність в анамнезі недостатності кори наднирників, вагітність, період годування груддю, дитячий вік.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не описана.

Передозування

При передозуванні можлива поява алергічних реакцій.

Особливості застосування

Діоксидин застосовують тільки під ретельним наглядом лікаря! В умовах експерименту виявлена тератогенна та ембріотоксична дії препарату (через що він протипоказаний при вагітності); препарат виявляє також мутагенну дію. У зв'язку з цим Діоксидин призначають тільки при тяжких формах інфекційних захворювань або при неефективністі інших антибактеріальних препаратів. Не допускається безконтрольне застосування Діоксидину та лікарських форм, які його містять!

Умови та термін зберігання

Зберігати у захищеном від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 18 С до 25 С.

У випадку випадання кристалів діоксидину в ампулах у процесі зберігання (при температурі нижче 15 С) їх розчиняють, нагріваючи ампули в киплячій водяній бані при струшуванні до повного розчинення кристалів (прозорий розчин). Якщо при охолодженні до (37 - 1) С кристали не випадуть знову, препарат придатний для використання.

Термін придатності 2 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 10 мл в ампулі, по 10 ампул у пачці

Дополнительная информация

Препарат Диоксидин
Производитель Фармак ОАО (Украина, Киев)
Вид товара RX - Рецептурный
Количество в упаковке 10
Форма выпуска Ампулы
Действующее вещество Диоксидин
Код мориона 5970

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка