0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Аптека
  3. Кашель и простуда
  4. Противовирусные при гриппе и ОРВИ
  5. Эребра 0.02 г таблетки №20
Эребра 0.02 г таблетки №20

Эребра 0.02 г таблетки №20

204.50 грн.

Есть в наличии

ВИЛАР (Россия, Москва)

QR Code:

Подробности

ЕРЕБРА (EREBRA)

Склад лікарського засобу
Діючі речовини: 1 таблетка містить гіпораміну екстракту сухого 20 мг (обліпихи крушиноподібної листя екстракту сухого, Hippophae rhamnoides L.), (6,5:1), екстрагент етанол – 70 %) з вмістом суми танінів у перерахуванні на казуаринін і абсолютно суху речовину 60 %);
Допоміжні речовини: сахароза, какао порошок (какао-боби порошок), ванілін, натрію кармелоза, кальцію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки сублінгвальні
Таблетки круглі, двоопуклої форми, з рискою, від світло-сірого або світло-сірого з рожевим відтінком до світло-коричневого кольору з темнішими і світлішими вкрапленнями.

Фармакотерапевтична група. Інші противірусні засоби
Код АТС J05А Х.
Гіпорамін - сухий очищений екстракт з листя обліпихи крушиноподібної (Hippophae rhamnoides L.) - являє собою поліфенольний комплекс галоелаготанінів, біологічно активними компонентами якого є гідролізовані таніни, які мають спільні структурні елементи у вигляді глюкозогалольного і гексагідроксифенольного залишків. Гіпорамін виявляє високу противірусну активність відносно різних штамів вірусів грипу А і В, аденовірусів, параміксовірусів, вірусів простого герпесу, оперізувального лишаю, цитомегаловірусу (ЦМВ), респіраторно-синцитіального вірусу (РС-вірусу). Інгібуючий ефект препарату на репродукцію вірусів проявляється на ранніх етапах їх розвитку. Одним з механізмів дії препарату є інгібуючий ефект на вірусну нейрамінідазу.

Гіпорамін індукує продукцію інтерферону в клітинах крові in vitro і підвищує вміст інтерферону в крові хворих.
Препарат in vitro чинить також помірну антимікробну дію відносно грампозитивних (Staphylococcus aureus) і грамнегативних бактерій (Escherichia coli, Proteus vulgaris, Pseudomonas aeruginosa), туберкульозних мікобактерій (Mycobacterium tuberculosis), кандіди (Candida albicans) і деяких міцеліальних грибів (Microsporum canis).

Показання для застосування
Як лікувально-профілактичний засіб при грипі (А і В), парагрипі, РС-вірусній, аденовірусній та інших гострих респіраторних вірусних інфекціях; ангінах, що протікають на тлі гострих респіраторних вірусних захворювань (комплексна терапія); при гострих і рецидивуючих формах простого герпесу екстрагенітальної 1 генітальної локалізації, при оперізувальному лишаю, вітряній віспі та ЦМВ-інфекції.

Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дефіцит сахарази/ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозо-галактозна мальабсорбція.

Належні заходи безпеки при застосуванні
Необхідно призначати якомога в більш ранній термін захворювання.
3 обережністю застосовують при цукровому діабеті.
1 таблетка препарату містить 0,5539 г вуглеводів, що відповідає 0,046 ХО. Хворим на цукровий діабет слід приймати препарат після погодження з лікарем.

Особливі застереження
Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека та ефективність не встановлені, тому не застосовують. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Діти. Препарат застосовують дітям віком від 3 років.

Спосіб застосування та дози
Препарат приймають внутрішньо.
Лікування.
1 таблетку тримають у роті до її повного розсмоктування. Дорослим і дітям віком від 12 років призначають по 1 таблетці 4-6 разів на добу, дітям 6-12 років - по 1 таблетці 3-4 рази на добу, дітям 3-6 років - по 1/2 таблетки 2-4 рази на добу. Тривалість застосування – від 3 діб до 3 тижнів залежно від нозологічної форми захворювання.
При грипі - не менше 3 діб; при парагрипі, РС-вірусних, аденовірусних інфекціях, ангінах, що протікають на тлі гострих респіраторних вірусних захворювань (комплексна терапія), та інших ГРВІ - не менше 5 діб.
При вітряній віспі, оперізувальному лишаю, герпесвірусній і ЦМВ-інфекції тривалість застосування залежить від тяжкості процесу і становить при легких формах захворювання 3-10 днів. При тяжких і рецидивуючих формах захворювання мінімальний курс лікування – 2-3 тижні. Доцільні повторні курси лікування. Для профілактики в період спалаху грипу препарат приймають відповідно до вікових дозувань від 3 днів до 3 тижнів.

Передозування
Дотепер випадків передозування препаратом не зареєстровано. При тривалому застосуванні в дозах, які перевищують зазначені в інструкції, можливе підвищення згортання крові. Лікування симптоматичне.

Побічні ефекти
Можливі алергічні реакції.
При прояві будь-яких небажаних реакцій необхідно припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій
Можливе застосування препарату в поєднанні з іншими лікарськими засобами (антимікробні засоби, синтетичні противірусні засоби, засоби для симптоматичної терапії).

Термін придатності
4 роки. Даний препарат не можна застосовувати після дати, зазначеної на упаковці.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка
Таблетки сублінгвальні №10, №20 у блістерах. По 1 блістеру у пачці з картону.

Категорія відпуску
Без рецепта.

Дополнительная информация

Препарат Эребра
Производитель ВИЛАР (Россия, Москва)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 20
Форма выпуска Таблетки
Действующее вещество Облепихи Крушиновидной Листья
Код мориона 171400

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Оценка
Качество
Цена