0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Фармадекс 0,1% 10мл дексаметазон
Фармадекс 0,1% 10мл дексаметазон

Фармадекс 0,1% 10мл дексаметазон

42.50 грн.

Есть в наличии

Фармак ОАО (Украина, Киев)

QR Code:

Подробности

Фармадекс (Farmadex)

Загальна характеристика

Міжнародна та хімічна назви: Dexamethasone; 11b,17a,21-тригідрокси-16a-метил-9a-Фтор-прегна-1,4-дієн-3,20-діон,21 дигідрофосфат динатрієва сіль;

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина, рН 6,07,0;

Склад: один флакон містить дексаметазону фосфату 0,01 г;

допоміжні речовини: кислота борна, натрію тетраборат, трилон Б, бензалконію хлорид, вода для ін'єкцій до 10 мл.

Форма випуску

Краплі очні 0,1%.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїдні протизапальні засоби. ATC S01B A01.

Фармакологічні властивості

Дексаметазон синтетичний глюкокортикоїд із виразною протизапальною і протиалергічною активністю, високорозчинний, із швидким початком і короткою тривалістю дії.

Фармакокінетика

При інстиляції в око препарат проникає у всі близько розташовані тканини ока. Метаболізується переважно в місці введення. Майже не проникає в системний кровотік.

Показання для застосування

Негнійний, алергічний кон'юнктивіт, блефарокон'юнктивіт, блефарит, кератит, кератокон'юнктивіт без ушкодження епітелію, увеїт, ірит, іридоцикліт, епісклерит, склерит, запальні процеси після травм ока і хірургічного втручання.

Спосіб застосування та дози

Увага! До початку застосування кришечку щільно не загвинчувати! Дорослим і дітям закапують в око по 12 краплі препарату 34 рази на добу. При гострих станах закапують по 12 краплі кожні 12 години, надалі кратність інстиляцій знижують до 46 разів на добу. Тривалість лікування від 2 до 9 днів.

Побічна дія

При тривалому застосуванні або перевищенні дози можливе підвищення внутрішньоочного тиску, поява дефектів зорових полів, різі та почервоніння кон'юнктиви, сльозотеча. При потонченні рогівки існує небезпека перфорації. Дуже рідко можливе ураження простим герпесом (Herpes simplex).

Протипоказання

Вірусні та грибкові захворювання очей, гостра форма гнійної очної інфекції при відсутності спеціальної терапії, захворювання рогівки, що поєднуються з дефектами епітелію, туберкульозне ураження очей, трахома, очна гіпертензія, глаукома, індивідуальна непереносимість препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При тривалому застосуванні з йодоксуридином можливе підсилення деструктивних процесів в епітелії рогівки.

Передозування

При занадто частому застосуванні та при інстиляції більшої кількості крапель препарату можуть виникати побічні ефекти, описані у відповідному розділі. В цьому випадку препарат відміняють, в разі необхідності проводять симптоматичну терапію. При підвищенні внутрішньоочного тиску в око інстилюють протиглаукомні засоби (пілокарпіну гідрохлорид, клофелін).

Особливості застосування

Увага! До початку застосування кришечку щільно не загвинчувати! Перед першим застосуванням кришечку флакона максимально загвинчують. При цьому шип, що знаходиться на внутрішній стороні кришечки, проколює отвір. Безпосередньо перед застосуванням треба потримати флакон з препаратом у долоні, щоб підігріти його до температури тіла. Кришечку відгвинчують, знімають і, злегка натискаючи на корпус флакона, розчин закапують в око. Після закапування препарату кришечку щільно загвинчують і зберігають препарат згідно з рекомендаціями, наведеними в інструкції.

Оскільки препарат майже не проникає в системний кровотік, він не проявляє системної дії і, таким чином, не протипоказаний для вагітних та жінок, що годують груддю.

Умови та термін зберігання

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі +8 15 С. Термін зберігання 2 роки. Після відкриття флакона препарат придатний 28 діб.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 10 мл у флаконах поліетиленових.

Дополнительная информация

Препарат Фармадекс
Производитель Фармак ОАО (Украина, Киев)
Вид товара RX - Рецептурный
Количество в упаковке 1
Форма выпуска Нет
Действующее вещество Дексаметазон
Код мориона 26452

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка