0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Флутафарм таб 0,25 №50
Флутафарм таб 0,25 №50

Флутафарм таб 0,25 №50

575.50 грн.

Есть в наличии

Фармак ОАО (Украина, Киев)

QR Code:

Подробности

Флутафарм (Flutаfarm)

Загальна характеристика

Міжнародна та хімічна назви: Flutamide; пропанамід, 2-метил-N-[4-нітро-3-трифторметил)-феніл];

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки світло-жовтого кольору з пласкою поверхнею, рискою і фаскою;

Склад: 1 таблетка містить флутаміду 0,25 г;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактоза, кальцію стеарат, аеросил

Форма випуску

Таблетки 250 мг.

Фармакотерапевтична група

Протипухлинні засоби, препарати з антиандрогенною дією. АТС LО2В ВО1, G04C X.

Фармакологічні властивості

Флутафарм є нестероїдним препаратом з антиандрогенною дією. Він здатний блокувати клітинні рецептори андрогенів, імітуючи ефект орхіектомії і заважаючи тестикулярним та наднирковим андрогенам стимулювати в чутливих до андрогенів тканинах ріст злоякісних пухлин (аденокарциноми) передміхурової залози. Це призводить до гальмування проліферації епітеліальних пухлинних клітин і сприяє зменшенню розмірів і щільності самої передміхурової залози та метастазів в тканинах у хворих на рак передміхурової залози. При монотерапії лікувальний ефект спостерігається у 6070% хворих, при поєднанні з медикаментозною чи хірургічною кастрацією у 8590% хворих. Флутафарм зменшує біль в кістках при наявності в них метастазів.

Фармакокінетика

Флутамід всмоктується переважно зі шлунка та тонкого кишечнику. Максимальна концентрація в крові спостерігається через 2 години після перорального введення. Швидко метаболізується з утворенням активного метаболіту 2-гідроксифлутаміду та інших речовин. Період напіввиведення складає 5 6 годин. Елімінується в основному з сечею. За 2 доби з організму видаляється 91%, за 3 доби 98% введеної дози.

Показання для застосування

Застосовують Флутафарм для паліативного лікування раку передміхурової залози з метастазами (всі стадії) при відсутності попереднього лікування або при неефективності гормонотерапії. Флутафарм також використовують для діагностики гіпогонадизму у чоловіків.

Спосіб застосування та дози

Флутафарм хворим на рак передміхурової залози призначають як засіб монотерапії (після або без орхіектомії) або в комбінації з аналогом гонадотропін-рилізінг-гормону чи малими дозами естрогенів по 1 таблетці (0,25 г) 3 рази на день. Лікування проводять протягом тривалого часу (залежно від перебігу захворювання) 36 місяців або довше. Рекомендується вживати під час або після їди.

Для діагностики гіпогонадизму у чоловіків Флутафарм призначають в добовій дозі 10 мг/кг маси тіла протягом 3 діб з одночасним дослідженням екскреції гонадотропних гормонів гіпофіза.

Побічна дія

Препарат, як правило, добре переноситься хворими. При тривалому застосуванні можуть виникати гінекомастія, галакторея, болісність в молочних залозах, затримка рідини в організмі. Рідко можуть розвиватися тромбоемболічні ускладнення, порушення функції шлунково-кишкового тракту, печінки (гепатити), нирок, підшкірні крововиливи, вовчакоподібний синдром, безсоння, головний біль. В окремих випадках може виникати метгемоглобінемія, що має скороминущий характер.

Протипоказання

Підвищена чутливість до Флутафарму , значні порушення функції печінки, нирок, щитовидної залози. При декомпенсованих формах серцево-судинних захворювань застосування Флутафарму слід обмежувати.

Передозування

При використанні підвищених доз препарату частіше виникають побічні ефекти, описані у відповідному розділі. При їх появі лікування препаратом необхідно припинити, а після їх зникання продовжити в зменшених дозах. В разі необхідності проводять симптоматичне лікування.

Особливості застосування

Під час лікування Флутафармом необхідно контролювати функціональний стан печінки і нирок. Обережно призначають препарат пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи в стадії декомпенсації.

Умови та термін зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності 2 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці. По 5 контурних упаковок в пачці з картону.

Дополнительная информация

Препарат Флутафарм
Производитель Фармак ОАО (Украина, Киев)
Вид товара RX - Рецептурный
Количество в упаковке 50
Форма выпуска Таблетки
Действующее вещество Флутамид
Код мориона 47462

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Цена
Оценка
Качество