0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Гутталакс 7,5мг/мл 30мл капли
Гутталакс 7,5мг/мл 30мл капли

Гутталакс 7,5мг/мл 30мл капли

163.00 грн.

Есть в наличии

Boehringer Ingelheim (Германия)

QR Code:

Подробности

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГУТТАЛАКС®

(Guttalax®)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: натрію пікосульфат; 4,4/-(2-піридилметилен)-дифенол-біс (гідроген сульфат- ефір) динатрієва сіль;

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна або жовтувата, злегка в’язка рідина з майже невідчутним запахом;

cклад: 1 мл (= 15 крапель ) містить 7,5мг натрію пікосульфату;

допоміжні речовини: натрію метилпарагідроксибензоат, сорбітолу розчин, кислота соляна, вода очищена.

Форма випуску. Краплі.

Фармакотерапевтична група. Контактні проносні засоби. Код АТС A06A B08.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Натрію пікосульфат є проносним засобом місцевої дії триарилметанової групи, щопісля бактеріального розщеплення у товстій кишці стимулює її слизову оболонку, полегшуючи перистальтику.

Фармакокінетика. Після перорального застосування натрію пікосульфат досягає товстої кишки без помітної абсорбції. Тому внутрішньо печінкова циркуляція відсутня. Шляхом бактеріального розщеплення активної форми у товстій кишці утворюється вільний дифенол. Дія відбувається упроміжку від 6 до 12 годин, що пов’язано з вивільненням активної субстанції препарату.

Після прийому лише незначна кількість лікарського засобу може бути виявлена в органах ісистемах організму. Застосування препарату рефлекторно знижує системне навантаження на сечовидільну систему.

Проносний ефект препарату не пов’язаний з рівнем активного дифенолу уплазмі крові.

Показання для застосування. Запориабо випадки, що потребують полегшення дефекації.

Спосіб застосування та дози. Рекомендуються такі дози:

дорослим і дітям старше 10 років - 10–20 крапель (5– 10 мг);

дітям 4–10 років- 5–10 крапель (2,5 – 5 мг).

Для дітей молодше 4 років рекомендується дозування із розрахунку 1 крапля на 2 кг маси тіла.

Гутталакс необхідно приймати на ніч, щоб випорожнення кишечнику відбулося вранці.

Побічна дія. Можуть виникнути дискомфорт, спазми та біль уживоті, діарея, алергічні реакції: реакції шкіри та ангіо невротичний набряк.

Протипоказання. Гутталакспротипоказаний пацієнтам, які мають кишкову непрохідність, обструкцію кишечнику, гострі хірургічні захворювання органів черевної порожнини (апендицит, гострі запальні кишкові захворювання), стан сильної дегідратації.

Також протипоказаний пацієнтам з відомоюгіперчутливістю до натрію пікосульфату або іншого компонента препарату.

Передозування. При прийомі великих доз має місце рідке випорожнення (діарея), кишкові спазми та коліки; клінічно це може виявлятись у вигляді характерної втрати калію та інших електролітів.

Крім цього, повідомляли про ішемію слизової оболонки товстого кишечнику при застосуванні великих доз Гутталаксу, значно більших за звичайно рекомендовані при запорах.

Проносні засоби при тривалому передозуванні, якправило, призводять до хронічної діареї та болей у животі, гіпокаліємії, вторинного гіперальдостеронізму та можливого утворення ниркових каменів. При тривалому зловживанні проносними засобами є повідомлення про ураження нирковихканальців, метаболічний алкалоз, гіпокаліємію та послаблення м’язів.

Після орального застосування Гутталаксу абсорбція може бути мінімізована або усунута шляхом викликання блювання або промивання шлунка. При передозуванні може виникнути потреба у поповненні рідиною такореції електролітного балансу. Це особливо важливо для людей похилого віку та підлітків. Деяке значення може мати застосування анти спазматичних засобів.

Особливості застосування.

Вагітність і лактація. Тривалі дослідження не виявили побічної небажаної або шкідливої дії Гутталаксупри прийомі під час вагітності.

Незважаючи на це, Гутталакс, як і всі інші лікарські засоби, може застосовуватись у період вагітності тільки за призначенням лікаря.

Незважаючи на відсутність доказів щодо проникненняГутталаксу у молоко матері-годувальниці, препарат не слід призначати у період лактації.

Як і інші проносні засоби, Гутталакс неповинен застосовуватися кожного дня протягом довгого періоду. Якщо кожного дня пацієнту потрібний проносний засіб, то необхідно встановити причину запору.

Тривале та надмірне застосування може призвести до порушень рідинного або електролітного балансу та гіпокаліємії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування великих доз Гутталаксу та діуретиків або адренокортикостероїдів може збільшити ризик порушення електролітного балансу.

Порушення електролітного балансу при застосуванніГутталаксу може призвести до збільшення чутливості до серцевихглікозидів.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°С у місці, недоступному для дітей. Термін придатності - 5років.

Дополнительная информация

Препарат Гутталакс
Производитель Boehringer Ingelheim (Германия)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 1
Форма выпуска Капли
Действующее вещество Натрия Пикосульфат
Код мориона 84697

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка