0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Исла-Моос пастилки 80мг №30
Исла-Моос пастилки 80мг №30

Исла-Моос пастилки 80мг №30

153.50 грн.

Есть в наличии

Engelhard Arzneimittel (Германия)

QR Code:

Подробности

ІСЛА-МООС

У препараті Ісла-Моос міститься екстракт лікарської рослини Cetraria islandica (ісландський мох). Лікувальний ефект препаратуІсла-Моос при катаральних захворюваннях дихальних шляхів грунтується в першу чергу на антимікробній активності та імуностимулюючих властивостях рослинного екстракту, який міститься в ньому, що доведено результатами наукових досліджень. Оскільки препарат Ісла-Моос має ще й захисні властивості, йогоможна застосовувати з метою профілактики інфекційно-запальних захворювань ротової порожнини та глотки. Коли існує небезпека застуди, профілактичне застосування препарату Ісла-Моос, здатного захищати слизові оболонки, значно знижує схильність дихальних шляхів до різного роду інфекцій. Препарат Ісла-Моостакож застосовується при підвищеному навантаженні на голосові зв"язки удорослих і дітей з лікувально-профілактичною метою. Полісахариди, що містяться в препараті, обволікають слизові оболонки повітроносних шляхів і ефективно захищають їх від дії шкідливих зовнішніх факторів і різного виду подразників.

Показання для застосування.Інфекційно-запальні захворювання горла:
- фарингіт, ларингіт, у т. ч. алергічного генезу;
- симптоматична терапія сухого кашлю при гострих та хронічних бронхітах і бронхіальній астмі у складі комплексної терапії;
- підвищене навантаження на голосові зв"язки (у співаків, вчителів, лекторів).
Сухість та подразнення слизових оболонок ротової порожнини і глотки (вдихання сухого, недостатньо зволоженого повітря в приміщеннях під час опалювального періоду, у приміщеннях, що оснащені кондиціонером; при обмеженому носовому диханні, а також під час спортивних занять).

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років приймати по 1 пастилці щогодини (до 12 пастилок на день), дітям від 4 до 12 років - по 1пастилці кожні 2 години (до 6 пастилок на день), даючи їм повільно розчинитися в роті.
Завдяки добрій переносимості лікарського засобу Ісла-Моос його можна застосовувати без усяких побоювань протягом тривалого часу. Якщо після 10 діб застосування препарату покращання стану пацієнта не настає, то необхідно зминити тактику лікування.
Крім того, навіть після зникнення симптомів захворювання препарат слід приймати ще 2 3 дні з метою досягнення стійкого терапевтичного ефекту.

Профілактика.
Коли існує небезпека застуди, Ісла-Моос можна застосовувати з метою профілактики в зазначених вище дозах.
З метою захисту при особливій чутливості дихальних шляхів або при підвищеному навантаженні на них (відчуття перхоти в горлі або підвищене навантаження, наприклад мовлення, спорт) Ісла-Моос приймати по 1 пастилці кілька разів надень, даючи їм повільно розчинитися в роті. При цьому враховувати максимальні добові дози, що вказані вище.

Побічна дія. Побічна дія на сьогодні не відома.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого інгредієнта препарату.

Передозування. Повідомлень про випадки передозування не надходило.

Особливості застосування.
Вагітність і лактація. Відомостей про негативний вплив препарату в періоди вагітності і лактації не надходило. Однак спеціальні дослідження у цієї категорії пацієнтів не проводилися. Тому перед застосуванням препарату слід зважити співвідношення ризик/користь для цієї групи пацієнтів.
Не рекомендовано застосовувати препарат у дітей молодше 4 років, оскільки пастилки треба тримати у роті, даючи їм повільно розчинитися.
Рослинні екстракти, що містяться в препараті Ісла-Моос, можуть бутиіноді причиною відхилень у кольорі і смаку цього лікарського засобу, що, однак, ніяк не позначається на його терапевтичній дії.
З обережністю приймати хворим на цукровий діабет.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. На сьогодні не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 оСв сухому, недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 4роки.
Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення терміну придатності.

Дополнительная информация

Препарат Исла
Производитель Engelhard Arzneimittel (Германия)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 30
Форма выпуска Таблетки
Действующее вещество Исландский Мох
Код мориона 69099

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка