0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Йокс спрей 30мл
Йокс спрей 30мл

Йокс спрей 30мл

159.00 грн.

Есть в наличии

IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика)

QR Code:

Подробности

Йокс

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Полівідон йод виділяє при контакті зі шкірою або слизовими оболонками йод, що має широкий спектр протимікробної дії за рахунок безпосередньої дії на протеїни мікроорганізмів. Препарат містить також алантоїн, який характеризується протизапальною дією.

Фармакокінетика. При місцевому нанесенні полівідон йоду на неушкоджену шкіру абсорбція йоду мінімальна. При застосуванні у порожнині рота, у вагіні та на ушкодженій шкірі (сильні опіки) має місце більш виражена системна абсорбція йоду, внаслідок чого може виникнути інтерференція з тиреоїдальними функціями. Йод в організмі перетворюється на йодиди, які накопичуються головним чином у щитовидній залозі та виділяються переважно нирками, а також у невеликій кількості з випорожненнями, слиною, п?том. Йодиди проходять крізь плацентарний бар*єр, проникають у материнське молоко.

Показання для застосування. Ангіна катаральна, фолікулярна, лакунарна; ангіна стрептококова (при одночасному лікуванні антибіотиками); хронічний тонзиліт; фарингіт, глосит, афтозний стоматит, перші симптоми грипу.

Спосіб застосування та дози. Зняти захисний ковпачок та надіти аплікатор. Натиснути 2-3 рази на аплікатор, щоб розчин надійшов до розпилювача та після натискання розбризкувався. Після цього ввести трубочку аплікатора на 2-3 см у порожнину рота, закрити рот, затримати дихання та зробити 1-3 зрошення у правий бік, а потім - у лівий бік. Застосовувати, як правило, 2-4 рази на день, у разі необхідності - кожні 4 години. Аплікатор перед та після застосування необхідно промивати гарячою водою.

Побічна дія. Препарат відзначається доброю переносимістю. Симптоми підвищеної чутливості виникали тільки зрідка, можлива алергічна реакція на йод (свербіж, гіперемія, кропив*янка), що потребує припинення застосування препарату. У поодиноких випадках було виявлено короткочасне відчуття пекучого болю в місці застосування (переважно у дітей) або відчуття сухості у порожнині рота.
Тривале застосування полівідон-йоду може спричинити йодизм (металевий присмак, підвищене слиновиділення, набряки очей або гортані, набряк легенів, шкірні висипання, розлади шлунково-кишкового тракту).

Протипоказання. Підвищена чутливість до йоду або інших компонентів препарату. Вагітність, період лактації. Гіперфункція щитовидної залози, декомпенсована серцева, ниркова недостатність, дослідження або терапія радіоактивним йодом (у період за 2 тижні перед і після дослідження або терапії). Дитячий вік молодше 8 років.

Передозування. При рекомендованому місцевому застосуванні препарату у порожнині рота або глотки не спостерігалися випадки передозування. Однак у разі проковтування розчину йоду розвивалось гостре отруєння. Пацієнти спочатку відчували металевий присмак у порожнині рота, починалося блювання, біль у шлунку та пронос. Протягом 1-3 діб спостерігалася анурія, набряк голосової щілини з наступною асфіксією, аспіраційна пневмонія або набряк легенів. У деяких випадках спостерігався навіть сильний розлад кровообігу.
Лікування симптоматичне та спочатку включає стандартні заходи, що запобігають подальшій абсорбції шлунково-кишкового тракту. Пацієнт повинен випити молоко та заварений крохмаль. Якщо не ушкоджено стравохід, можна провести промивання шлунка. Крім того, необхідно прийняти активоване вугілля та 1-5% розчин тіосульфату натрію, що забезпечує відновлення йоду в йодид. Специфічного антидоту немає.

Особливості застосування. Препарат не призначений для внутрішнього застосування. Не слід вдихати та/або проковтувати препарат. Якщо протягом 3 діб стан хворого не поліпшується або спостерігається несприятлива дія, незвичні відчуття, необхідна консультація лікаря. Недоцільно одночасно застосовувати препарат Йокс з іншими ліками, призначеними для застосування у порожнині рота та горла. При ларингіті препарат можна застосовувати тільки у виняткових випадках.
Препарат містить 19% етанолу та не містить цукор.
Дітям старшого віку слід застосовувати препарат з обережністю, з оглядом на можливість ларингоспазму. З обережністю препарат застосовують у хворих на печінкову недостатність. У таких хворих може підвищуватись рівень трансаміназ, тому необхідно контролювати його у сироватці крові.
Застосування Йоксу не впливає на здатність керувати транспортними засобами та механізмами.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не рекомендується комбінувати препарат з іншими антисептичними засобами у порожнині рота та горла, у першу чергу - з перекисом водню. Йокс несумісний з відновниками, солями алкалоїдів та речовинами, що відрізняються кислою реакцією.

Дополнительная информация

Препарат Йокс
Производитель IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 1
Форма выпуска Спрей
Действующее вещество Н/Д
Код мориона 66251

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка