0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Картиджен Форте таблетки №30
Картиджен Форте таблетки №30

Картиджен Форте таблетки №30

424.50 грн.

Есть в наличии

Bioplus Life (Індія)

QR Code:

Подробности

Картиджен Форте

Показання: первинний і вторинний остеоартроз; остеохондроз хребта; дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта і суглобів; плечолопатковий періартрит; переломи кісток (для прискорення утворення кісткової мозолі).
У комплексі лікування захворювань опорно-рухового апарату та інших станів, що супроводжуються дегенеративно-дистрофічними змінами тканин суглобового хряща дітям у віці старше 12 років, дорослим і особам літнього віку.

Дозування та вживання: дорослим і дітям старше 12 років 1 таблетка 1-2 рази на добу точно перед їжею. Мінімальна тривалість прийому - 2 міс, при необхідності - триваліше. Курси лікування зазвичай повторюють з інтервалами в 3 місяці або узгоджуючи з лікарем.

Рекомендації та застереження: пацієнтів повинен оглянути лікар для того щоб виключити суглобові хвороби, для яких потрібно розглядати інше лікування.
Рекомендовано вжити заходів застереження при лікуванні пацієнтів із цукровим діабетом. Може бути необхідно ретельно слідкувати за значеннями рівня глюкози у крові на початку лікування. Таблетки сульфату глікозаміну та хондроітину не повинні приймати пацієнти із алергією на ракоподібних, оскільки глікозамін видобувається із ракоподібних. Гіперчутливість до активної речовин(и) або до будь-якого з формотворних.

Застосування при вагітності та лактації: таблетки сульфату глікозаміну та хондроітину не повинні використовуватися протягом вагітності та лактації.

Побічні реакції: найбільш звичайні повідомлені шкідливі реакції пов'язані із глікозаміном - це черевний біль та шлунковий розлад, розлад травлення, запір, діарея та нудота. Також повідомлено про головний біль, подразнення шкіри та еритему.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: при поєднаному вживанні підсилює всмоктування в ШКТ тетрацикліну і зменшує - пеніциллінів і хлорамфеніколу. На тлі прийому препарату знижується потреба в НПЗП. Рекомендовано вжити заходів застереження при застосуванні супровідних лікувальних засобів, оскільки можливості взаємодії неможна виключати.

Зберігання: зберігати в прохолодному, сухому місці, подалі від дітей. Захищати від прямого світла.

Дополнительная информация

Препарат Картиджен
Производитель Bioplus Life (Індія)
Вид товара Фармацевтический товар
Количество в упаковке 30
Форма выпуска Таблетки
Действующее вещество Н/Д
Код мориона 128285

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Цена
Оценка
Качество