0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Кидди Фарматон 100мл сироп
Кидди Фарматон 100мл сироп

Кидди Фарматон 100мл сироп

244.50 грн.

Есть в наличии

Boehringer Ingelheim (Германия)

QR Code:

Подробности

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КІДДІФАРМАТОН СИРОП

Кидди Фарматон

(KIDDIPHARMATON SYRUP)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора густа оранжева рідина, з апельсиновим запахом і солодким апельсиновим смаком;

склад: 1 мл сиропу містить

кальцію гліцерофосфату, р-н 50%,204 мг,

що відповідає:

кальцію 8,67 мг,

фосфору 13,33 мг,

тіаміну гідро хлориду (вітамін В1)0,2 мг,

рибофлавіну 5’-Nа фосфату 2 Н2О (вітамін В2) 0,23 мг,

піридоксину гідро хлориду (вітамін В6)0,4 мг,

холекальциферолу (вітамін D3)1 мкг (40 МО),

D,L- токоферолу ацетату (вітамін Е)1 мг,

нікотинаміду (вітамін РР) 1,33 мг,

D-пантенолу 0,67 мг,

L-лізину гідро хлориду 20 мг;

допоміжні речовини: сорбітол р-н 70%, натрію карбоксим етилцелюлоза, есенція апельсинова 9/012988, полісорбат 80, полісорбат 20, сахарину натрієва сіль 2Н2О, натрію бензоат (Е 211), калію сорбат (Е 202), лимонної кислоти моногідрат, етилендіамінотетраацетатудинатрієва сіль 2Н2О, кислота L-аскорбінова, етанол 96% (етанол ≈0,02 мг/мл розчину), вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати з добавками. Код АТС А 11АВ.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. До складуКідді Фарматон Сиропу входять вітаміни, амін окислота, лізин і мінерали для коригування і запобігання порушенням клітинного метаболізму. Вітаміни групи В (В1, В2, В6) каталізують ряд метаболічних процесів, зокрема вуглеводного, ліпідного, білкового обміну, сприяють нормальному функціонуванню центральної та периферичної нервової системи. Вітамін РР нормалізує вуглеводний обмін і попереджує розвиток пелагри. ВітамінDЗ бере участь у метаболізмі кальцію, сприяє всмоктуванню кальцію зорганів травлення і його накопиченню в кістковій масі, запобігає резорбції кісткової тканини.

Регулює вміст фосфору в організмі. Вітамін Е попереджує окислення полі ненасичених жирних кислот у мембранах. Кальцій бере участь у формуванні кісткової тканини, процесах згортання крові, необхідний для підтримки нормальної серцевої діяльності, здійснення процесів передачі нервових імпульсів. Лізин є однією з незамінних амін окислот і необхідний для утворення кісткової маси.

Фармакокінетика. Фармакокінетичніпараметри Кідді Фарматон Сиропу не досліджувались.

Показання для застосування. Кідді Фарматон Сироп компенсує підвищену потребу у вітамінах у дітей, особливо в період росту, сприяє нормалізації роботи центральної та периферичної нервової системи. Сприяє кращому засвоєнню кальцію в організмі і накопиченню його в кістковій масі, запобігає резорбції кісткової тканини. Може бути використаний для профілактики і лікування при дефіциті вітамінів, наприклад за умов обмеженого вживання їжі, в період одужання, після перенесеної хвороби, інфекції або хірургічного втручання.

Спосіб застосування тадози.Препарат приймають внутрішньо. Кідді Фарматон Сироп слід вживати перед сніданком або обідом, за один прийом. Його можна розбавляти водою або змішувати з їжею.

Профілактичні дози прийому:

для дітей

від 1 до З років - 2,5 мл на добу,

від 4 до 6 років - 3 мл на добу,

від 7 років і старше - 4 мл надобу.

З лікувальною метою, якщо лікар не призначив інакше:

для дітей від 1 до 5 років - 7,5 млна добу,

для дітей шкільного віку - 15 мл надобу.

Побічна дія. Повідомлень про небажані реакції не було.

Протипоказання. Препарат протипоказаний для застосування у випадках порушення метаболізму кальцію (гіперкальціємія, гіперкальціурія); при гіпервітамінозі D, при нирковій недостатності, під час лікування вітаміном D і у разі гіпер чутливості до одного з інгредієнтів.

Передозування. Характер токсичної дії препарату при великому передозуванні буде таким, як і жиророзчинного вітамінуD. Довгочасне добове застосування великої кількості (близько 50 мл) може спричинити появу таких симптомів хронічної інтоксикації, як блювання, головний біль, сонливість і діарея. Гострі симптоми спостерігаються тільки при дуже великих дозах.

Особливості застосування. Може виникати природне помутніння сиропу за рахунок наявності у ньому фруктового екстракту, що незменшує його ефективності. Перед вживанням сироп слід добре збовтати.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відомі випадки взаємодії препарату з іншими лікарськими засобами або продуктами харчування.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від + 15 °С до + 25 °С, у щільно закупореному флаконі, в сухому місці, недоступному для дітей. Захищати від потрапляння прямих променів світла. Термін придатності - 2 роки.

Препарат не слід вживати після закінчення терміну придатності. Використати протягом 30 діб після першого відкривання флакона.

Дополнительная информация

Препарат Кидди Фарматон
Производитель Boehringer Ingelheim (Германия)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 1
Форма выпуска Сироп
Действующее вещество Н/Д
Код мориона 19829

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка