0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Маска Klorane с магнолией для придания блеска 150мл (80089)
thumbnail_label товара Маска Klorane с магнолией для придания блеска 150мл (80089), мини фото продукта Маска Klorane с магнолией для придания блеска 150мл (80089)

Маска Klorane с магнолией для придания блеска 150мл (80089)

477.05 грн.

Есть в наличии

Только 2 осталось

Pierre Fabre (Франция)

QR Code:

Подробности

КЛОРАН МАСКА ІНТЕНСИВНА ВІДНОВЛЮЮЧА З ВОСКОМ МАГНОЛІЇ ДЛЯ БЛИСКУ ТА СЯЯННЯ ТЬМЯНОГО ВОЛОССЯ

Маска містить зволожуючий та захисний віск, який екстрагується з кутикули листя магнолії та має структурну близькість зі стрижнем волосу. Клоран маска з воском магнолії глибоко відновлює стрижні волосся. Розкішна кремова текстура, насичена живильними інгредієнтами, огортає волосся та надає йому шовковистості, розплутує пасма. Унікальна комбінація воску магнолії та активуючого блиск комплексу підсилює природний блиск, зволожує, відновлює та захищає волосся. Перевірено під дерматологічним контролем. Продукт гіпоалергенний.

Спосіб застосування: нанести після застосування шампуню з воском магнолії на підсушене волосся, розділяючи його на частини. Розчесати та залишити на 5 хвилин, потім ретельно змити. Для оптимального результату, залишити на 20 хвилин та огорнути волосся теплим рушником, потім змити. Використовувати один раз на тиждень як засіб для глибокого відновлення та живлення, а для сильно пошкодженого волосся - частіше. При потраплянні в очі, промити їх водою.

KLORANE МАГНОЛІЯ
Екстракт воску з листя Магнолії:
- відтворює природний бар'єр
- надає захист, блиск і лікування для волосся

Віск магнолії здатний відбивати світло і надавати захисну дію. Лабораторії KLORANE вибрали вид Magnolia grandiflora L., який вирощують на південному заході Франції.
Екстракт магнолії отримують шляхом занурення листя в органічний розчинник. Після розчинення воску розчинник випарюють. Залишок являє собою чистий віск, який піддають фільтрації і стандартизують, а потім додають до складу засобів.

Дополнительная информация

Бренд Klorane
Серия косметики Н/Д
Форма выпуска Маска
Поиск по типу кожи Н/Д
Тип косметики Н/Д

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Оценка
Качество
Цена