0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Меморицитам капсулы №30
Меморицитам капсулы №30

Меморицитам капсулы №30

84.50 грн.

Есть в наличии

ТОВ "Илан Фарм", Україна

QR Code:

Подробности

Меморицитам інструкція по застосуванню

Склад:

піроглутамінова кислота – 250 мг, фосфохолін (лецитин) – 200 мг, екстракт гінкго білоба – 40 мг.

Властивості:

Меморицитам – натуральний препарат, який сприяє нормалізації обмінних процесів в нервовій системі.

Ефекти Меморицитам пов'язані з сприянням нормалізації процесів енергетичного обміну мозкових клітин, особливо при судинній недостатності мозку, яка призводить до хронічної ішемії головного мозку і супроводжується, окрім больових відчуттів, розладами в інтелектуальній сфері, особливо в старшому віці або після перенесеного інсульту.

Прояви хронічної ішемії головного мозку (дисциркуляторна енцефалопатія) часто супроводжується поєднанням емоційно-особистісних та інтелектуально-мнестичних розладів, як, наприклад, дратівливість, порушення короткострокової пам'яті, абстрактного сприйняття, зосередженості, уваги, тощо.

Компоненти Меморицитаму сприяють нормалізації активності структур мозку, які відповідають за інтелектуальну та емоційну сфери, покращують киснево-транспортну функцію крові, збільшуючи надходження кисню до мозку. Компоненти Меморицитаму проявляють антиагрегантний ефект, покращуючи план крові по мозковим та периферійним судинам. За механізмом дії їх можливо віднести до ноотропних засобів.

Ноотропні засоби ("підсилювачі пам'яті", "підсилювачі або регулятори функцій мозку", "нейрометаболічні стимулятори", "нейропротектори" та ін.) є речовини, що здатні активувати інтегративну функцію мозку, проявляти стимулюючий вплив на навчання, покращувати пам'ять та розумову діяльність, особливо при їх порушенні, а також підвищувати життєдіяльність мозку та стійкість організму до впливу негативних факторів (гіпоксія, інтоксикація, травма, стрес та ін.).

Власне ноотропний ефект у багатьох ноотропів доповнюється нейропротекторними властивостями, які виражаються в здатності захищати нейрони мозку від нейродегенерації, а саме попереджувати та відновлювати порушені функції в мозковій тканині. Ноотропні засоби застосовуються при старінні організму, психоорганічних синдромах нейродегенеративного чи судинного генезу (сенильні деменції, утому числі хвороба Альцгеймера), при гострих та хронічних порушеннях мозкового кровообігу, у тому числі при інсультах та енцефалопатіях, після черепно-мозкових травм, нейроінфекцій, інтоксикацій, при гострій та хронічній втомлюваності, при стресі, больових синдромах, при захворюваннях, викликаних тривалим прийомом алкоголю та наркотичних речовин, терапією анксиолітиками, антипсихотичними засобами та іншими депресантами, при астенічному, астенодепресивному та депресивному синдромах, невротичних розладах, вегетосудинній дистонії, запамороченні, для профілактики захитування.

Застосування Меморицитамусприяє нормалізації кровопостачання головного мозку та активності рецепторів мозку, відповідальних за увагу, пам'ять, спроможність до аналізу ситуації та прийняття рішень, тощо.

Рекомендації щодо застосування:

Меморицитаму може бути використаний як додаткове джерело біологічно-активних речовин при порушеннях мозкового та периферійного кровообігу внаслідок судинних змін, особливо пов'язаних з цукровим діабетом, для нормалізації метаболічних процесів в нервових клітинах, особливо пов'язаних з віком.

Застереження при застосуванні:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Рекомендації щодо споживання:

дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на добу за 10-15 хв до прийому їжі.

Рекомендований термін споживання:

для досягнення ефекту – 2 місяці, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Форма випуску:

по 10 чи 12 капсул чи таблеток в чарункових контурних упаковках по 3,4 чи 5 контурних чарункових упаковок, вкладених в картонну пачку; або у полімерних чи скляних флаконах по 30, 50 або 100 капсул чи таблеток).

Умови зберігання:

зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.

Термін придатності до споживання:

24 місяці з дати виготовлення.

Дополнительная информация

Препарат Меморицитам
Производитель ТОВ "Илан Фарм", Україна
Вид товара Фармацевтический товар
Количество в упаковке 30
Форма выпуска Капсулы
Действующее вещество Н/Д
Код мориона Нет

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Цена
Оценка
Качество