0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Мукоген таблетки п/о 100мг №30
Мукоген таблетки п/о 100мг №30

Мукоген таблетки п/о 100мг №30

319.50 грн.

Есть в наличии

Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)

QR Code:

Подробности

Мукоген

Склад: 1 таблетка містить ребаміпіду 100 мг;допоміжні речовини: манітол, натрію кроскармелоза,крохмаль прежелатинізований, натрію лаурилсульфат, кислота лимонна безводна,тальк очищений, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид,пропіленгліколь.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування кислотнозалежнихзахворювань.Код АТС А02Х.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Ребаміпід підвищуєендогеннийвміст простагландинів E2 та I2 (PGE2 та PGI2), які містяться в шлунковому соку,а також підвищує рівень простагландину Е2 (PGE2) в слизовій оболонці шлунка, щосприяє її захисту від ушкоджуючих факторів. Ребаміпід має цитопротекторнийефект, доведений у дослідженнях in vitro, покращує кровообіг у слизовійоболонці шлунка і стимулює проліферацію клітин. Завдяки прискоренню активностіферментів, що стимулюють біосинтез високомолекулярних глікопротеїнів, ребаміпідзбільшує кількість поверхневого шлункового слизу. Ребаміпід не вплаває набазальну і стимульовану шлункову секрецію.Фармакокінетика. Після одноразового пероральногозастосування 100 мг ребаміпіду максимальна концентрація в плазмі (десь 210нг/мл) спостерігалася після 2 год. В експериментах in vitro з білками плазмизв"язувалося приблизно 90% препарату, проте у багаторазових дослідженняхдоведено, що препарат не кумулюється у людей. Препарат піддається незначномуметаболізму в організмі людини, проте здебільшого виділяється в незміненомувигляді. Період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 1,5 год. Призастосуванні ребаміпіду в дозі 100 мг у пацієнтів з нирковою недостатністю небуло істотних розходжень у показниках концентрації препарату в плазмі і періодунапіввиведення між здоровими і хворими пацієнтами.

Показання для застосування. Хронічний гастрит з підвищеноюкислотоутворюючою функцією шлунка у стадії загострення, ерозивний гастрит.Невиразкова диспепсія.Запобігання виникненню ушкоджень слизової оболонкина фоні прийому нестероїдних протизапальних засобів.

Спосіб застосування та дози. Таблетки приймають внутрішньо, запиваючиневеликою кількістю рідини, по 1 таблетці (100 мг) 3 рази на добу. Курслікування становить 2 - 4 тижні, у разі необхідності може бути подовжений до 8тижнів.

Побічна дія.З боку шлунково-кишкового тракту: запори, здуттяживота, пронос, нудота, блювання, печія, біль у животі, порушення смаковихвідчуттів.З боку печінки: підвищення рівня печінковихферментів.З боку крові: лейкопенія, гранулоцитопенія.Алергічні реакції: екземоподібні висипання на шкірі,свербіж, набряки.Інші: порушення менструального циклу у жінок.

Протипоказання. Підвищена чутливість до ребаміпіду або будь-якогоіншого компонента препарату; злоякісні захворювання шлунка; періоди вагітностіі лактації.

Передозування. Дотепер не спостерігалося випадків передозуванняребаміпіду.Можливі нудота, блювання, біль у животі, пронос абозапор, головний біль. У разі передозування слід промити шлунок іпризначити симптоматичну терапію. Специфічного антидоту не існує.

Особливості застосування. Слід з обережністю призначати препаратпацієнтам літнього віку оскільки в даної категорії пацієнтів існує ризик розвиткупорушень з боку шлунково-кишкового тракту.Педіатрія.Препарат не призначають дітям до 14 років, оскількидослідження щодо застосування препарату у цій віковій групі не проводилися.Вагітність і лактація.Безпека застосування ребаміпіду у вагітних жінок недоведена. Оскільки ребаміпід виділяється в грудне молоко, слід припинити грудневигодовування і вирішити питання про штучне вигодовування дитини у випадкунеобхідності призначення Мукогену під час лактації. Немає остаточних даних щодо впливу препарату наздатність керувати транспортом і працювати зі складними механізмами, але згідноз фармакокінетичними дослідженнями існування такого впливу малоймовірне.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосування ребаміпіду у складітрадиційних антихелікобактерних схем ефективність ерадикаційної терапіївірогідно зростає.Взаємодія з іншими препаратами не досліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі не вище 25 С. Термін придатності 2 роки.

Дополнительная информация

Препарат Мукоген
Производитель Macleods Pharmaceuticals Ltd (Индия)
Вид товара RX - Рецептурный
Количество в упаковке 30
Форма выпуска Таблетки
Действующее вещество Ребамипид
Код мориона 89669

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка