0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Ново-Пассит таблетки №30
Ново-Пассит таблетки №30

Ново-Пассит таблетки №30

172.50 грн.

Есть в наличии

IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика)

QR Code:

Подробности

Ново-Пассит

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Фармакологічно активними компонентами препарату є сухий екстракт із лікарських рослин з вираженою седативною активністю та гвайфенезин з анксіолітичним впливом, який зменшує почуття страху та психічне напруження, має помірну міорелаксуючу дію.
Фармакокінетика. Гвайфенезин швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті, метаболізується в печінці шляхом кон*югації з глюкуроновою кислотою та виділяється у формі неактивних метаболітів, головним чином із сечею. Біологічний період напіврозпаду становить приблизно 1 годину.
Фармакокінетичні дослідження комплексних препаратів, що містять екстракти лікарських рослин, не проводилися.

Показання для застосування. Неврастенія та невротичні реакції, що супроводжуються дратівливістю, занепокоєнням, страхом, втомою; синдром "менеджера" (стан постійного психічного напруження); безсоння (легкі форми); головний біль, зумовлений нервовим напруженням; мігрень; функціональні захворювання шлунково-кишкового тракту (диспептичний синдром, синдром подразненого кишечнику); клімактеричний синдром, нейроциркуляторна дистонія; сверблячі дерматози (екзема атопічна і себорейна, кропив*янка).

Спосіб застосування та дози. Внутрішньо дорослим і дітям старше 12 років: 3 рази на добу по 1 таблетці. У разі необхідності добову дозу можна збільшити - по 2 таблетки 3 рази на добу; або зменшити - по 1/2 таблетки вранці і вдень та 1 таблетці ввечері.
Препарат слід приймати разом з напоями (чай, сік). У разі появи нудоти препарат слід приймати під час їди. Інтервал між прийомами повинен бути 4-6 годин. Тривалість курсу лікування - 2-6 тижнів.

Побічна дія. Пацієнти, звичайно, добре переносять препарат. Однак у поодиноких випадках можуть виникати такі небажані реакції: запаморочення, втома, сонливість, алергічні реакції, екзантема, розлад шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, спазми, печія, пронос, запор), зниження концентрації уваги, які швидко зникають після припинення прийому препарату.

Протипоказання. Алергія на компоненти препарату, алергія на сонячне випромінювання, особливо в осіб із світлою шкірою, міастенія, галактоземія, дефіцит лактози, дитячий вік до 12 років.

Передозування. Передозування спочатку виявляється почуттям пригнічення та сонливістю. Пізніше ці симптоми можуть супроводжуватись нудотою, легкою м*язовою слабкістю, болями в суглобах і відчуттям тяжкості у шлунку.
Лікування симптоматичне. Специфічного антидоту не існує.

Особливості застосування. Слід з обережністю призначати препарат у разі захворювань шлунково-кишкового тракту, порушенні функції нирок і печінки, при отруєнні речовинами, що пригнічують центральну нервову систему, у періоди вагітності, особливо в I триместрі, та годування груддю.
Протягом лікування препаратом не рекомендується довго перебувати під інтенсивною дією ультрафіолетових променів, особливо особам зі світлою шкірою.
Протягом лікування препаратом слід утримуватися від потенційно небезпечних видів діяльності, що потребують підвищеної уваги та швидких рухових і психічних реакцій (керування транспортними засобами та механізмами).

Взаємодія з лікарськими засобами. Гвайфенезин посилює гальмуючий вплив алкоголю та інших речовин, які пригнічують центральну нервову систему.

Дополнительная информация

Препарат Ново-Пассит
Производитель IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 30
Форма выпуска Таблетки
Действующее вещество Зверобоя Продырявленного Трава
Код мориона 75027

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка