0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Слим Шейп капсулы № 60
Слим Шейп капсулы № 60

Слим Шейп капсулы № 60

256.50 грн.

Есть в наличии

ТОВ "Илан Фарм", Україна

QR Code:

Подробности

Добавка дієтична.
фітоекстракт „СЛІМ ШЕЙП”
Склад: 1 капсула містить:
DL-бета-фенілаланін 100 мг, Orafti GR 150 мг, Гуарова камідь 100 мг, Хітозан 50 мг, Єкстракт Coleus forskohlii 15 мг; допоміжні речовини: лактоза, крохмаль картопляний, кремнію діоксид Е551, кальцію стеарат Е 470. Містить фенілаланін.

Cлім Шейп - натуральний комплекс,який сприяє оптимізації обмінних процесів в організмі,нормалізації обміну жирів та углеводів і корекції маси тіла.
Екстракт Coleus forskohlii сприяє розщепленню жирів на клітинному рівні за рахунок активації ферменту с АМР-залежних кіназ. Таким чиномм екстракт Coleus forskohlii стимулює розпад клітин жирової тканини, що призводить до втрати жирових відкладень та збільшення м'язової маси. Фігура стає більш підтянутою та стрункою.
DL-бета-фенілаланін потужно стимулює утаорення холецистокініну – речовини, що пригнічує апетит. За рахунок такої дії зменшується апетит і кількість споживаної їжі.

Хітозан- речовина, отримана з панцирів морських крабів, що перетворюється в ліпофільний гель і зв'язує жири, перетворюючи їх в стабільний комплекс і виводячи з організму. Таким чином хітозан попереджує всмоктування жирів в кров і мир не відкладається в організмі. Організм використовує власні запаси жиру для вироблення енергії, що сприяє зменшенню відкладень жиру.

Orafti GR запатентований пребіотик, який сприяє нормалізвції мікрофлори кишечника та росту бактерій, необхідних для його нормального функціонування, покращення процесів травлення та підвищення біодоступності вітамінів і мінералів.
Гуарова камідь –клітковина, яка уповільнює всмоктування глюкози в кишечнику.

Вживати: дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на добу за 10-15 хвилин до прийому їжі. Термін споживання 2-3 місяці, повторні курси за бажанням. Не перевищувати рекомендовані дози.

Рекомендоване додаткове застосування різноманітного раціону харчування з переважанням продукгів рослинного походження, з достатнім вмістом білків, поліненасичених жирних кислот, харчових волокон та обмеження тваринних жирів, вуглеводів, солодощів, алкоголю.
Протипоказання: підвищенна чутливість до окремих компонентів продукту, вагітним та матерям, що годують груддю, а також хворим на фенілкетонурію. Перед застосуваннямнеобхідно проконсультуватися з лікарем.

Упаковка: 60 капсул.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за кімнатної температури.
Термін придатності: 24 місяці.
Заявник та виробник: ТОВ „ІЛАН ФАРМ” Україна, 030134, м.Київ, вул. О.Гончара, 45-В.
Без ГМО, консервантів, барвників, ароматизаторів. Не є лікарським засобом.

Дополнительная информация

Препарат Н/Д
Производитель ТОВ "Илан Фарм", Україна
Вид товара Фармацевтический товар
Количество в упаковке 60
Форма выпуска Капсулы
Действующее вещество Н/Д
Код мориона Нет

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка