0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Стифимол №100 капсулы
Стифимол №100 капсулы

Стифимол №100 капсулы

475.50 грн.

Есть в наличии

Только 4 осталось

Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

QR Code:

Подробности

Стифимол

Фармакологические свойства

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Основний компонент препарату екстракт гарцинії камбоджийської (Garcinia cambogia). Ця рослина протягом сторіч використовується з дієтичною та лікувальною метою у Південно-Східній Азії. Головною складовою цього екстракту є гідроксилимонна кислота, яка інгібує ліпогенез, знижує утворення холестерину і жирних кислот, збільшує продукцію глікогену в печінці, знижує апетит, збільшує вироблення тепла організмом шляхом активації процесів термогенезу.
Піколінат хрому регулює засвоєння глюкози клітинами організму і сприяє підтримці нормального фізіологічного рівня глюкози в крові. Регулює вуглеводневий, ліпідний, зокрема холестериновий, обмін в організмі.
Використовується термосинергуюча суміш на основі L-карнітину та L-тирозину. Унікальна особливість L-карнітину полягає в тому, що він підвищує проникність клітинних мембран для жирних кислот. L-карнітин підвищує утилізацію ліпідів з метою енергозабезпечення та сповільнює швидкість синтезу молекул жиру в підшкірно-жирових депо. При прийманні L-карнітину починається стійка втрата жирової тканини, значно підвищується ефективність окиснення жирів в організмі, зменшується продукція вільних радикалів, зростає вміст АТФ.
L-тирозин є попередником нейромедіаторів норепінефрину та дофаміну. Біосинтез катехоламінів починається з тирозину. Введення L-тирозину поліпшує процеси обміну катехоламінів. Одна з головних тканин-мішеней катехоламінів в організмі жирова тканина. Адреналін та норадреналін стимулюють у ній ліполіз через ?1-адренергічні рецептори, які через систему цАМФ активують (шляхом фосфорилювання) “гормон-чутливу” ліпазу триацилгліцеролів. Адреналін спричиняє також ліполіз триацилгліцеролів у м"язових клітинах через систему цАМФ. Тирозин зменшує апетит, сприяє продукції мелатоніну, поліпшує функцію щитовидної залози та наднирників. Біосинтез тиреоїдних гормонів починається з йодування тирозину. Ці гормони стимулюють обмінні процеси в організмі. Тирозин бере участь у регуляції емоційного стану: допомагає зняти відчуття тривоги та подолати депресію.
Екстракт бурих водоростей, завдяки наявності у його складі йоду, поліпшує функціонування щитовидної залози, активує метаболічні процеси, сприяє розщепленню ліпідів у жировій тканині.

Показания к применению
Показання для застосування. Препарат застосовується:
при підвищеній масі тіла;
при схильності до ожиріння;
при використанні дієт для зменшення відчуття голоду.

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози. Дорослим призначають по одній капсулі препарату 2 - 3 рази на добу, перед їжею, запиваючи склянкою води. Курс лікування триває 4 - 6 тижнів. Повторні курси можна призначати через 2 - 3 місяці перерви.

Побочные эффекты
Побічна дія. У рекомендованих дозах препарат добре переноситься та рідко спричиняє побічні ефекти, які, як правило, пов"язані з індивідуальним неприйняттям одного з компонентів засобу.
Можливі небажані реакції з боку функціонування щитовидної залози, серцево-судинної системи (підвищення тиску, тахікардія), шлунково-кишкового тракту (пронос).

Противопоказания
Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, у тому числі до йоду.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При призначенні Стифімолу бажано разом з ним застосовувати полівітаміни. Їх необхідно приймати не раніше ніж через 2 години після застосування Стифімолу.

Передозировка
Передозування. При передозуванні можливі небажані реакції з боку щитовидної залози, серцево-судинної системи (підвищення тиску, тахікардія), шлунково-кишкового тракту (пронос). В разі появи ознак передозування слід припинити приймання препарату.

Особенности применения
Особливості застосування. Особливу обережність слід проявляти при лікуванні хворих з патологією щитовидної залози, хворобами серцево-судинної системи та розладами з боку шлунково-кишкового тракту. При захворюваннях щитовидної залози враховують вміст йоду в препараті Стифімол, який становить 37 мкг у 1 капсулі.
В цих випадках лікування необхідно проводити після консультації з лікарем.
Через відсутність клінічних даних препарат не слід призначати вагітним та під час годування груддю.

Условия и сроки хранения
Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 С. Термін придатності 2 роки.

Дополнительная информация

Препарат Стифимол
Производитель Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 100
Форма выпуска Капсулы
Действующее вещество Н/Д
Код мориона 99551

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка