0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Стрепсилс плюс спрей 20мл
Стрепсилс плюс спрей 20мл

Стрепсилс плюс спрей 20мл

145.50 грн.

Есть в наличии

Boots Healthcare International (Великобритания)

QR Code:

Подробности

СТРЕПСІЛС ПЛЮС спрей

Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 100 мл препарату містять амілметакрезолу 0,223 г, спирту
2,4-дихлорбензилового 0,446 г, лідокаїну 0,6 г;
допоміжні речовини: етанол 96 %; кислота лимонна, моногідрат; гліцерин; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); сахарин; левоментол; ароматизатор м’яти перцевої; ароматизатор анісу; кармоїзин едикол (Е 122); вода очищена; натрію гідроксид; кислота хлористоводнева концентрована.

Лікарська форма. Спрей оромукозний.
Прозора рідина червоного кольору з характерним ароматом.

Фармакотерапевтична група.
Препарати, які застосовуються при захворюваннях горла.
Антисептики у комбінації з місцевими анестетиками. Код АТС R02A A20.

Амілметакрезол і 2,4-дихлорбензиловий спирт мають антисептичну дію, лідокаїн – місцевий анестетик. Стрепсілс Плюс – антисептичний комбінований препарат з місцевою анестезуючою дією. Активний відносно широкого спектра грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів in vitro; виявляє також протигрибкову дію.
Лідокаїн легко всмоктується мембранами слизової оболонки. Період напіввиведення з плазми становить близько 2 годин. Процес метаболізму відбувається у печінці з утворенням активного метаболіту – моноетилгліцеринксилідину, який потім гідролізується у різні метаболіти, включаючи гліцинксилідид. Ці метаболіти підсилюють як терапевтичний, так і токсичний ефекти лідокаїну. Менше 10 % виводиться нирками у незміненому вигляді. Метаболіти також виводяться із сечею. У зв’язку з незначною абсорбцією амілметакрезолу та 2,4-дихлорбензилового спирту в кров препарат належить до засобів місцевого застосування. Враховуючи це, фармакокінетичні показники цих компонентів не визначалися.

Показання для застосування.
Симптоматичне лікування інфекцій ротової порожнини і горла, а також для полегшення сильного болю у горлі.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату або інших амідних місцевоанестезуючих лікарських засобів. Пацієнти, які страждають на астму та бронхоспазм. Дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
Не перевищувати зазначену дозу. Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 днів, супроводжуються високою температурою, головним болем чи іншими явищами, необхідна додаткова корекція схеми лікування.
У разі втрати чутливості язика необхідно виявляти обережність при вживанні гарячої їжі та води. Не вдихати спрей. Уникати потрапляння в очі.
Пацієнтам, які приймають будь-які інші лікарські засоби, перед застосуванням спрею, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Дані про тератогенну та токсичну дії на плід і немовля відсутні. Тому під час вагітності або годування груддю застосування препарату можливе лише за призначенням лікаря, який визначить співвідношення користі та ризику для матері, плода або дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Даних немає.

Діти.

Не рекомендується дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози.
Дорослим і дітям віком старше 12 років зрошувати запалену ділянку, двічі натиснувши на розпилювач (1 доза), при необхідності повторювати кожні 2 години, але не більше 8 разів на день. Немає необхідності зменшувати дозу для осіб літнього віку.

Передозування.
Передозування може виявлятися симптомами дискомфорту з боку шлунково-кишкового тракту у вигляді спотворення смакової чутливості, нудоти, блювання, а також може викликати надмірну анестезію верхніх дихальних шляхів та травного тракту. У такому випадку необхідно припинити застосування препарату та проводити симптоматичне лікування.
Значне передозування лідокаїном має вплив на нервову та серцево-судинну системи і також може бути причиною метгемоглобінемії. Метгемоглобінемія лікується негайним введенням 1-4 мг/кг метиленового синього внутрішньовенно.

Побічні ефекти.
Можлива алергічна реакція на компоненти препарату у вигляді висипу, відчуття печіння у ротовій порожнині або горлі та набряку ротової порожнини та горла, кропив’янка, ангіоневротичний набряк.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Клінічно значущої взаємодії препарату з лікарськими засобами інших груп не виявлено.

Термін придатності. 3 роки.
Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.
Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка.
20 мл у скляному флаконі з дозуючим пристроєм, у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Дополнительная информация

Препарат Стрепсилс
Производитель Boots Healthcare International (Великобритания)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 1
Форма выпуска Спрей
Действующее вещество Лидокаин
Код мориона 155265

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Качество
Цена
Оценка