0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Виаль Лайт капли глазные 0,5мг/мл 10мл
Виаль Лайт капли глазные 0,5мг/мл 10мл

Виаль Лайт капли глазные 0,5мг/мл 10мл

100.00 грн.

Есть в наличии

Фармак ОАО (Украина, Киев)

QR Code:

Подробности

ВІАЛЬ , ВІАЛЬ ЛАЙТ (Vial)


Загальна характеристика:
міжнародна та хімічна назви: tetryzoline; 4,5-дигідро-2-(1,2,3,4-тетрагідро-1-нафталеніл)-1Н-імідазол;
основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина, без запаху;
склад: 1 мл очних крапель містить тетрагідрозоліну гідрохлориду в перерахуванні на 100% речовину - 0,5 мг.

Форма випуску. Краплі очні по 10 мл у поліетиленовому флаконі, вкладеному в пачку.

Фармакотерапевтична група. Протинабрякові і протиалергічні засоби. Симпатоміметики, що застосовують як протинабрякові засоби. Тетризолін. Код АТС S01G A02.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка Тетризолін при зовнішньому застосуванні стимулює альфа-адренорецептори симпатичної нервової системи, що викликає звуження судин із зменшенням набряку тканин; зменшує печіння, подразнення, свербіж, болючість і сльозотечу.
Судинозвужувальна дія розвивається через декілька хвилин після закапування в око і триває до 4 годин. Не впливає на розмір зіниці.
Фармакокінетика.Тетризолін практично не всмоктується при місцевому застосуванні в терапевтичних дозах.

Показання для застосування. Подразнення очей; свербіж, набряк і гіперемія кон'юнктиви, печіння, сльозотеча, ін`єктованість склер, які зумовлені хімічними і фізичними факторами (пил, косметичні засоби, дим, плавання у хлорованій воді, дія яскравого світла, носіння контактних лінз). Алергічні кон'юнктивіти.

Спосіб застосування та дози. Для відкриття флакону необхідно загвинтити до упору кришку, при цьому шип на її внутрішньому боці повинен проштиркнути крапельницю флакона.
Дорослим та дітям віком понад 6 років закапують по 1-2 краплі в кон`юнктивальний мішок ураженого ока 2 або 3 рази на добу.

Безперервне застосування препарату можливе не більше 4 днів.

Протипоказання. Підвищена чутливість до тетризоліну та інших компонентів препарату. Глаукома, епідермально-ендотеліальна дистрофія рогівки. Дитячий вік до 2 років.

Передозування. При використанні препарату згідно з інструкцією передозування очних крапель неможливе.
Ризик виникнення симптомів передозування, зумовлених загальносистемним всмоктуванням препарату, високий у дітей молодшого віку, особливо при проковтуванні крапель.
Симптоми: розширення зіниці, нудота, ціаноз, гарячка, судоми, тахікардія, аритмія, зупинка серця, артеріальна гіпертензія, набряк легенів, порушення дихальної функції і розумової активності.
Надмірне всмоктування похідних імідазолу, які мають альфа-адреноміметичні властивості, може призвести до пригнічення центральної нервової системи, що супроводжується сонливістю, зниженням температури тіла, брадикардією, колапсом, апное і комою.
Лікування: При проковтуванні крапель призначають активоване вугілля, промивання шлунка, інгаляцію кисню, жарознижувальні і протисудомні засоби. Симптоматичне лікування.

Особливості застосування.

  • Перед застосуванням крапель у дітей віком від 2 до 6 років необхідно проконсультуватися з лікарем.
  • Якщо протягом 48 годин ознаки подразнення очей зберігаються, слід припинити застосування препарту.
  • Контактні лінзи перед закапуванням слід зняти.
    Дуже часте застосування препарату може викликати почервоніння очей.
  • Хворим на тяжкі серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, феохромоцитома) з порушенням обміну речовин (гіпертиреоз, цукровий діабет), а також хворим, які приймають інгібітори моноаміноксидази або інші препарати, що здатні підвищити артеріальний тиск, слід призначати препарат тільки в тих випадках, коли можлива користь переважає потенційний ризик.
  • З обережністю застосовують препарат при вагітності і в період лактації, враховуючи незначну можливість розвитку загальних реакцій.
  • Рідко після застосування препарату спостерігається розширення зіниці і виникає затуманення зору, яке може вплинути на здатність керувати автомобілем або механізмами.

Дополнительная информация

Препарат Виаль
Производитель Фармак ОАО (Украина, Киев)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 1
Форма выпуска Капли
Действующее вещество Тетризолин
Код мориона 122106

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Цена
Оценка
Качество