0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Вис-нол 120мг №100 капсулы
Вис-нол 120мг №100 капсулы

Вис-нол 120мг №100 капсулы

339.50 грн.

Есть в наличии

Фармак ОАО (Украина, Киев)

QR Code:

Подробности

Віс-Нол (Vis-Nol)


Загальна характеристика

Міжнародна та хімічна назви: вісмуту субцитрат;

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули, корпус білого, а кришечка жовтого кольорів;

Склад: одна капсула містить вісмуту субцитрату колоїдного (у перерахунку на Bi2O3) 0,12 г;

допоміжні речовини крохмаль картопляний або крохмаль кукурудзяний, кальцію стеарат.

Форма випуску

Капсули.

Фармакотерапевтична група

Засоби для лікування пептичної виразки. АТС А02В Х05.

Фармакологічні властивості

Має гастропротекторну дію. У кислому середовищі шлунково-кишкового тракту вісмуту субцитрат колоїдний утворює на поверхні виразок і ерозій захисну плівку, що захищає слизову оболонку від впливу агресивних факторів шлункового соку (пепсину та хлористоводневої кислоти) і сприяє загоєнню. Препарат стимулює синтез простагландину E2 і таким чином збільшує утворення муцину і секрецію гідрокарбонату, що покращує кількісні та якісні характеристики шлункового слизу. Препарат має антимікробну активність стосовно Helicobacter рylori мікроорганізму, який викликає рецидиви виразкової хвороби. Під дією вісмуту субцитрату колоїдного відбувається коагуляція білків Helicobacter рylori, що призводить до загибелі мікроорганізму і забезпечує тривалу ремісію виразкової хвороби по закінченні курсу лікування. Віс-Нол скорочує терміни загоєння виразок, покращує перебіг хвороби, підвищує якість життя.

Фармакокінетика

Вісмуту субцитрат колоїдний практично не всмоктується в шлунково-кишковому тракті, але протягом усього періоду лікування препаратом мінімальна кількість вісмуту відщеплюєтся від колоїду і надходить у кров. Вісмут, що надійшов у кров, екскретується із сечею, і його концентрація в плазмі по закінченні лікування швидко знижується. Виводиться переважно з калом. У кишечнику може утворювати вісмуту сульфід, який забарвлює кал у темний колір, що істотно не впливає на функції кишечнику.

Показання для застосування

  • Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки.
  • Загострення гастродуоденіту у хворих на виразкову хворобу.
  • Гастрит, асоційований із Helicobacter pylori.

Спосіб застосування та дози

Дорослим призначають внутрішньо по 1 капсулі 3 рази на день за 30 хвилин до сніданку, обіду та вечері та 4-й раз перед сном. Капсули необхідно запивати 12 ковтками води (але не молока). Курс лікування 46 тижнів, при необхідності можна продовжити до 8 тижнів. Після цього необхідно зробити перерву на 8 тижнів, під час якої не застосовувати препарати, що містять вісмут.

Якщо у хворого (дорослого) виявляють бактерії Helicobacter pylori, доцільно поєднати застосування капсул Віс-Нолу з одночасним прийомом амоксициліну 12 г на добу (по 0,25 г 4 рази на день або по 1 г 2 рази на день), кларитроміцину по 0,5 г 2 рази на день протягом 10 днів або з метронідазолом по 0,25 г 4 рази на день протягом 10 днів. Дітям віком від 5 до 15 років Віс-Нол призначають по 1 капсулі (0,12 г) 2 рази на день у складі комбінованої терапії. З метою закріплення ремісії захворювань, пов'язаних із Helicobacter рylori, а також для стійкої санації слизової оболонки доцільно провести протягом першого року 34 курси антибіотикотерапії тривалістю 1014 днів.

Побічна дія

Можливі нудота, головний біль, діарея, погіршення самопочуття; рідко висипання на шкірі, свербіння шкіри. Не рекомендується тривало застосовувати капсули Віс-Нол у великих дозах у зв'язку з можливістю розвитку оборотної енцефалопатії внаслідок накопичення вісмуту в центральній нервовій системі.

Протипоказання

Важка ниркова недостатність, вагітність, період годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не варто застосовувати антацидні засоби за 30 хвилин до і після прийому препарату. Під час лікування капсулами Віс-Нол не варто приймати інші препарати, які містять вісмут, щоб не збільшувати ризик зростання концентрації вісмуту в крові. При одночасному застосуванні капсул Віс-Нол із тетрациклінами зменшується всмоктування останніх.

Передозування

При частому застосуванні великих доз або тривалому прийомі препарату можливий розвиток важкої ниркової недостатності, симптоми якої з'являються через 10 днів і пізніше. У разі появи ознак отруєння необхідно промити шлунок, застосувати активоване вугілля і сольові проносні засоби. Під час лікування препаратом необхідно контролювати функцію нирок, а також концентрацію вісмуту в крові і сечі. У випадку порушення функції нирок, що супроводжується високим вмістом вісмуту в плазмі крові, застосовують комплексоутворюючі сполуки димеркаптобурштинову та димеркаптопропансульфонову кислоти. При розвитку важкої ниркової недостатності показаний гемодіаліз.

Особливості застосування

Дітям віком від 5 до 7 років Віс-Нол призначають в тому разі, якщо вони свідомо можуть приймати препарат у формі капсул. Дітям віком до 5 років препарат не призначають. Під час лікування препаратом необхідно утримуватися від вживання алкоголю. Вісмуту сульфід, що утворюється внаслідок прийому препарату, може викликати почорніння калу, що не впливає на якість лікування. За 30 хвилин до і після прийому препарату необхідно утримуватися від прийому твердих харчових продуктів, молока. При лікуванні Віс-Нолом треба дотримуватись рекомендацій лікаря.

Умови та термін зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Термін придатності вказаний на упаковці.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 10 капсул в контурній чарунковій упаковці, або 25 капсул в скляній банці. По 3 контурні упаковки або одній банці скляній в картонній коробці.

Дополнительная информация

Препарат Вис-нол
Производитель Фармак ОАО (Украина, Киев)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 100
Форма выпуска Капсулы
Действующее вещество Висмута Субцитрат
Код мориона 112132

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Оценка
Качество
Цена