0 товар(ов) - 0.00 грн.

Последние товары в заказе

Ваша корзина покупок пуста.
Сравнить 0 товар(ов)
У вас нет товаров для сравнения.
  1. Главная
  2. Женьшеня настойка 50мл
Женьшеня настойка 50мл

Женьшеня настойка 50мл

39.50 грн.

Есть в наличии

Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)

QR Code:

Подробности

Женьшеня настойка

Фармакологические свойства
Фармакологічні властивості. Женьшеню настойка належить до лікарських засобів, які впливають на центральну нервову систему. Посилює процеси збудження в нейронах кори та стовбурових відділах головного мозку покращує рефлекторну діяльність, активізує обмін речовин, підвищує працездатність. Ефекти препарату є дозозалежними: при застосуванні в низьких дозах спостерігається посилення збудження та послаблення гальмівних процесів, у високих - посилення останніх.

Показания к применению
Показання для застосування. Женьшеню настойку призначають при гіпотонії, втомленості, перевтомі та неврастенії, а також при астенічних станах, у період одужання після інфекційних та інших захворювань, які спричиняють виснаженню організму, при послабленні статевої функції неврастенічного генезу (у складі комплексної терапії).

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози. Приймають внутрішньо за 30-40 хв до їди. Разова доза для дорослих становить від 15 до 20 крапель. Препарат приймають 2-3 рази на день, протягом 30-40 днів. Повторні курси лікування проводять через 2-3 тижні (у разі необхідності).

Побочные эффекты
Побічна дія. Можливі генералізований розеольозний висип і свербіж шкіри (як прояви підвищеної чутливості до препарату).

Противопоказания
Протипоказання. Артеріальна гіпертензія, підвищене збудження, безсоння, схильність до виникнення кровотеч різного походження та характеру. Дитячий вік (до 12 років).

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з лікарськими засобами. Не відома.

Передозировка
Передозування. При передозуванні можуть спостерігатися головний біль і запаморочення, безсоння, нудота, блювання, підвищення температури тіла. При отруєнні - порушення дихання, втрата свідомості. Характерним симптомом інтоксикації є кровоточивість.
Лікування: Симптоматичне.

Особенности применения
Особливості застосування. Женьшеню настойку не слід приймати у другій половині дня. Необхідно враховувати, що прийом препарату найбільш ефективний восени та взимку.
Застосування в періоди вагітності та лактації. Вплив біологічно активних речовин, що містяться в корені Женьшеню, на репродуктивну функцію не досліджений. Невідомо також, чи потрапляють діючі речовини препарату до грудного молока, тому застосовувати настойку Женьшеню для лікування вагітних і матерів-годувальниць не рекомендується.
Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з механічними пристроями. Оскільки у складі препарату міститься етиловий спирт, не рекомендується вживати настойку Женьшеню під час керування автомобілем та проведення робіт із застосуванням потенційно небезпечних механічних пристроїв.

Условия и сроки хранения
Умови та термін зберігання. Зберігати в прохолодному (8 -15С), захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін зберігання 3 роки.

Упаковка
Настойка по 50мл фл

Дополнительная информация

Препарат Женьшень
Производитель Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)
Вид товара OTC - Без рецептурный
Количество в упаковке 1
Форма выпуска Настойка
Действующее вещество Женьшеня Корень
Код мориона 4949

Напишите ваш собственный отзыв

Как вы оцениваете этот товар?

Цена
Оценка
Качество